Výchovná poradkyně Mgr. Hana Kabešová

KONZULTAČNÍ HODINY
úterý 14:30 - 15:30

(konzultace vždy po předchozí domluvě)

telefon 381 200 989
email: kabesovah@zssobeslav.cz

Jedním z úkolů výchovného poradce je pomáhat žákům při řešení problémů – výchovných, vzdělávacích, komunikačních i osobních…

Každý z nás se může v životě setkat se situací, na kterou sám nestačí. Výchovný poradce může být jedním z těch, kteří mohou pomoci.

Každý výchovný poradce je vázán dodržováním pravidla respektování důvěrnosti osobního sdělení. Výjimkou z tohoto pravidla je pouze bezprostřední ohrožení života nebo zdraví člověka, podezření ze zneužití či zanedbávání anebo soudní výzva k podání informací. Výchovný poradce je tu pro vás.

Nabízím vám možnost svěřit se se svým problémem. Můžete mě kdykoli oslovit, domluvit si schůzku i mimo konzultační hodiny. Jsem vám též k dispozici na e-mailu kabesovah@zssobeslav.cz .