Zábavné dopoledne v Senior domu

11.06. 2019

Zábavné dopoledne plné soutěží a her zažily děti z 1. A ve středu 5. června v Senior domu v Soběslavi.
   Čtyři družstva, včetně babiček a dědečků, zápolila v házení na molitanové plechovky, srážení kuželek. Následovala střelba na terč a na plata od vajíček. Zároveň si týmy procvičily vědomosti z oblasti lidského těla. Pak si všichni společně zazpívali známé písničky a děti babičky i dědečky obdarovaly drobnými dárečky, které vyrobily. Děti fandily nejstaršímu týmu, co to jen šlo a vyplatilo se to!!! Nejstarší družstvo vyhrálo! Ale o to vůbec nešlo. Obdivné výkřiky dětí, jako například: „ Ta babička je ale dobrá!“, potěšily každého, kdo přihlížel.
   Moc děkujeme paní Pavle Marešové za pozvání a přípravu krásného dopoledne. Opravdu jsme si to užili.
   Do celé akce se také zapojila děvčata ze 7. B, a to Vanessa Marešová a Kristýna Hypšová, z 8. B Tereza Haplová. Děkujeme.

Ilona Klimešová