Výuka od 12. dubna 2021

07.04. 2021

Vážení rodiče,

na základě informací, které jsme dnes obdrželi od MŠMT, Vám zasílám informace k nástupu žáků od pondělí 12. 4. 2021.

V pondělí 12. 4. nastoupí s ohledem na zajištění provozu školy a ŠD k prezenční výuce žáci těchto tříd: 1. A, 1. B, 1. C, 3. B, 4. A a 5. A. Ostatní žáci I. stupně zůstávají na distanční výuce. V dalším týdnu se třídy vymění, tzv. rotační způsob výuky. V době prezenční výuky se žáci budou učit dle běžného rozvrhu a v době distančního vzdělávání podle rozvrhu pro distanční výuku.
Žáci musí mít dle pokynů MŠMT v budově školy chirurgickou roušku nebo respirátor.

Nařízené antigenní testování všech žáků ve škole bude probíhat v pondělí a ve čtvrtek daného týdne. Žádám Vás, abyste byli v případě pozitivního výsledku testu Vašeho dítěte k zastižení na telefonu pro případné vyzvednutí svého dítěte. Informace k testování naleznete v příloze a zde přikládám odkaz na video s ukázkou testování. (Pod tímto článkem naleznete materiály a informace MŠMT k testování.)

Školní družina bude v provozu od 5:45 do 16:30 dle běžného režimu. Ale vyzvedávání dětí bude omezeno z organizačních důvodů pouze v těchto časech: po obědě, 12:30, 13:00, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00 a 16:30.

Školní jídelna – obědy žákům, kteří jsou v daném týdnu ve škole, budou přihlášeny. Pokud budete mít zájem o oběd v době distančního vzdělávání, je třeba si na tento den oběd přihlásit. Vyzvedávání obědů je možné v čase 10:30 – 11:30 nebo 13:45 – 14:15.

Děkuji za Vaši dosavadní spolupráci i za spolupráci v následujících týdnech

Mgr. Jan Holas, ředitel školy