Výlety ke Dni dětí - informace

Vážení rodiče,

v pátek 31. května se budou konat výlety ke Dni dětí. Pro 6. – 9. ročník jsme opět připravili nabídku celkem 8 variant výletů ať už sportovních aktivit či poznávacích zájezdů.

Informace o výletech včetně ceny mají žáci ZDE a na nástěnce ve škole. Odkazy na jednotlivé varianty naleznou v nejbližší době i v třídní Google Učebně, v aplikaci Bakaláři (Komens), v e-mailové schránce (jmeno.prijmeni@edu.zssobeslav.cz) i na školním facebookovém profilu.

Každý žák si vybere jednu variantu, kterou by chtěl, zároveň si ale promyslí i náhradní výlet, protože každá akce je omezena určitým počtem míst. Může se stát, že výlet již bude obsazený a žák si bude muset zvolit jiný.

Přihlašovat se budou žáci od pondělí 22. dubna 2024 od 19:30 hodin

a) z Google Učebny

b) na odkazu z e-mailu

c) na odkazu z školního facebookového profilu

d) v aplikaci Bakaláři (Komens)

e) elektronicky na www stránkách naší školy

Pro minimalizování možných technických problémů bude lépe, když využijí především odkazů z e-mailu či FB. Při vyšším počtu přístupů na www stránky školy v jednom okamžiku lze očekávat kolaps tohoto webu, odkazy z FB či z e-mailu by měly být jistější.

Zkontrolujte, prosím, stav konta třídního fondu Vašeho dítěte. V případě nízkého zůstatku vložte do 13. 5. 2024 finanční částku za vybraný výlet, aby se Vaše dcera/Váš syn mohli výletu zúčastnit. Vzhledem k tomu, že se blíží konec školního roku a budou nutné další platby (školní výlety, focení dětí,…), pošlete prosím vyšší částku.

vedení školy