Výlet ke Dni dětí (5 . - 9. ročník)

10.04. 2017
Nabídka výletů

Milé děti,

dne 1. června se každoročně slaví Mezinárodní den dětí a naše škola, tak jako každý rok, pořádá k tomuto dni tzv. tajný výlet.

Stejně jako v loňském roce jsme pro vás připravili nabídku celkem 8 variant výletů pro 5. – 9. ročník, ať už sportovních aktivit či poznávacích zájezdů. Některé budou stejné jako v předešlém roce, protože o ně byl velký zájem, některé budou nové. Sportovci si budou moci vybrat cyklistiku, jiní pěší výlet nebo jízdu na koních či adrenalinové aktivity jako je laser game, lanový park nebo paintball.

Nyní vás čeká vybírání toho správného výletu. Bude záležet nejen na vašem zájmu, ale i na finančních možnostech rodičů. Zvolte si tedy variantu, kterou byste chtěli, zároveň si vyberte ale i náhradní výlet, protože každá akce je omezena určitým počtem míst. Musíte být tedy připraveni i na situaci, že váš výlet již bude obsazený a vy si budete muset zvolit jiný.

Výlet se koná v pátek 2. června a až v den akce se dozvíte, kteří vyučující s vámi pojedou.

Níže naleznete jednotlivé varianty výletů spolu s cenami a kapacitou míst. Bližší informace, program, přibližné odjezdové časy, atd. naleznete na webových stránkách naší školy – www.zssobeslav.cz  a na nástěnkách v 1. a 2. patře na 2. stupni a na 1. stupni.