Výlet ke DD - Úniková hra

Všichni máme rádi dobrodružství, hádanky a trochu tajemna. Proto pro nás byla „únikovka“ jasná volba.
   A co všechno na nás čekalo? Po vyslechnutí úvodních instrukcí jsme obdrželi slušivé helmy s čelovkami (viz. foto), a pak nás stroj času přenesl do husitské doby, kde jsme měli vypátrat kouzelný kalich, který husitům pomáhal k vítězství. Museli jsme vyřešit zapeklité rébusy, odemknout spoustu zámků a překonat tísnivý pocit z temného podzemí.
   Ale naše snaha byla odměněna. Obě skupiny kalich vypátraly a šťastně se vrátily do přítomnosti.

Eva Pejšová