Výlet ke DD - Rybářské závody

Dne 31. 5. 2019 se konaly rybářské závody na gumovém jezu, pořádané naší školou ke Dni dětí.

Soutěžící  měli za úkol nachytat kapitální kousky. Míry nachytaných úlovků jednotlivého soutěžícího se sečetly. Celková nejdelší míra vítězila. O výsledku mohl rozhodnout i nepatrný centimetr!

Na 1. místě se umístil Tomáš Jonáš ze třídy 9.A  s  celkovým součtem 466 cm. Na 2. místě se umístil Jakub Limberk ze třídy 6.B s celkovým součtem 117 cm. Na 3. místě se umístil Patrik Pauš  ze třídy 5.A s celkovým součtem 46 cm.  Gratulujeme!

Na háčky s návnadou se nejvíce lapili kapři, cejni, plotice a oukleje.  Všichni přežili bez zranění. Ryby byly vráceny zpět do své vodní říše. Počasí nám přálo. Dobrá nálada a zdravá soutěživost vydržela po celý den.

Chtěli bychom poděkovat našemu dozoru - paní učitelce Krátké a panu školníku Věchetovi za spravedlivé měření úlovků a jejich povzbuzování všech soutěžících!

Za rok se budeme těšit.

Petrův zdar!