Výlet ke DD - Rybářské závody

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

Jako každý rok pořádala naše škola rybářské závody ke Dni dětí. I letos vše proběhlo v poklidném a přátelském duchu. Nebylo nás mnoho, ale všichni jsme se výborně bavili při zdolávání prvních úlovků i v době, kdy se rybám moc nechtělo z vody. I přes špatnou předpověď počasí se nakonec vše vydařilo a všichni byli spokojeni.

Celkem se nachytalo 609 cm ryb, což je oproti loňskému roku o cca 4,5 m méně. Na 1. místě se umístila Kateřina Vilímková se skóre 271 cm. O metr za ní se na 2. místě umístil Jan Smrčina se skóre 173 cm a o pár centimetrů dál se na 3. místě umístil Jakub Rejhons se skóre 110 cm. Děkujeme všem rybářům, kteří se zúčastnili, a hlavě našim zapisovatelům Haně Kabešové a Jiřímu Věchetovi.

Budeme se těšit na příští rok až se zase sejdeme a zachytáme si.

Kateřina Vilímková

Created by © 2015-2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy