Výlet ke DD - 4. třídy

09.06. 2018
Výlet ke DD - 4. třídy

1.června mají svůj svátek všechny děti. Paní učitelka si pro nás vždycky jako dárek vymyslí nějaký výlet. Tentokrát nám naplánovala výlet do lesa Svákova na rozhlednu. Také dodala, že kdybychom to stihli, půjdeme i na plovárnu.

V pátek 1. června jsme se ráno sešli ve třídě, kde nám paní učitelka pověděla, jak bude výlet probíhat. Vyšli jsme před školu, spočítali se a už jsme šli. Nejprve přes louku a potom do lesa. Tam jsme se všichni nastříkali repelentem. Cesta vedla po malých stezkách, přes houpací most až jsme došli k rozhledně. Tam jsme posvačili a vychutnali si krásný výhled na celou Soběslav a okolí. Pak jsme pokračovali cestou ke studánce a na plovárnu, kde si některé děti máchaly nohy v řece, kluci hráli fotbal a někdo hrál i minigolf.

Výlet se nám moc líbil.
                                                                     Saša Zima 4.B