Vítězné okresní kolo

10.11. 2016

V úterý 8. listopadu 2016 se naše žákyně zúčastnily okresního kola ve florbalu v kategorii III. dívky, které se konalo v Sezimově Ústí.

Školu reprezentovaly florbalistky v tomto složení:

Kateřina Holasová, Kamila Viturková,
Eliška Paušová, Lucie Přibylová, Tereza Vácová, Tereza Weberová,
Markéta Kadlecová,
Zuzana Cihlářová, Šárka Drunecká,
Kristýna Hybšová, Karin Prchlíková, Denisa Smolíková

Z turnaje si dívky přivezly nejcennější zlatou medaili a postupují tak do krajského kola, které se bude konat ve Strakonicích. Nutno dodat, že celým turnajem dívky prošly bez jediné porážky a s udržením čistého bezbrankového konta. V bojích o medaile se utkaly se soupeřkami ze ZŠ Soběslav tř. Dr. E. Beneše a se ZŠ Tučapy.

Tímto bych chtěla florbalistkám poblahopřát k vynikajícímu výsledku, poděkovat za vzornou reprezentaci školy a také za příkladné sportovní chování vůči soupeřům.

Eva Chramostová