Ukončení tanečního roku 2017/2018

26.06. 2018

Dne 15.6.2018  se uskutečnilo na plovárně v Soběslavi taneční ukončení roku 2017/2018. Taneční skupina Dance club Stars společně s trenérkou Luckou, rodiči a spousty dalšími se rozloučili v pátek na plovárně v Soběslavi.
   Byl to nezapomenutelný večer! Tento večer jsme zahájili slavnostním nástupem obou skupin. Poté následovaly jednotlivé skladby dětí za uplynulý rok 2017/2018. Následovalo opékání špekáčků a volná zábava. Po celou dobu večera nám hrál pan Snášel. Tímto mu ještě jednou moc děkujeme. Bylo to naprosto úžasné. Všichni jsme si společně zatancovali. A to nejen děti, ale také i rodiče. Bylo nádherné vidět, jak děti tancují s rodiči, a jak všichni dohromady společně tvoříme tým!
   Byl to nádherný večer a já tímto děkuji všem rodičům za to, že děti podporují ve sportu.
   Také děkuji svým dětičkám za to, že je mám! Mám je všechny hrozně moc ráda a moc si jich všech vážím!
   Dále bych chtěla poděkovat celé své rodině za to, jak mi po celou dobu večera pomáhali! Bez vaší podpory a pomoci bych to nikdy nezvládla a večer by nebyl tak úžasný a skvělý! Děkuji všem!
   Jen pro info, ten večer přišlo asi 80 lidí! Všichni byli nadšení a já jsem moc ráda, že se večer tak moc povedl a všichni jsem si ho společně užili!
   V neposlední řadě bych chtěla poděkovat celé Základní škole Soběslav, Komenského za příležitost pracovat s dětmi na této škole už pomalu 11 let! Velice si toho vážím.
   Nejvíce ale děkuji panu učiteli Jěžkovi, Lisovi a Mácovi, protože ti mi po celý rok hrozně moc pomáhali se vším, s čím jsem potřebovala! Děkuji moc, jste skvělí!
   My už se těšíme zase na příští rok.

Za celou taneční skupinu Dance club Stars se s vámi loučí

Lucie Bláhová (trenérka)