Talent roku 2023

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

Nedávno proběhlo vyhlášení 23. ročníku soutěže Talent roku, zaměřené na děti a mládež od 10 let do ukončení středoškolského studia. Slavnostní vyhlášení v Divadle Oskara Nedbala dne 2. listopadu 2023 bylo plné očekávání a nadšení.

Naše škola nominovala čtyři žáky – Jaroslava Pejšu, Pavla Molíka, Elišku Holubovou a Šimona Vaňka, kteří se v průběhu roku 2023 vyznamenali individuálními úspěchy. Zvláštní gratulace patří Jaroslavu Pejšovi, který ve své kategorii (žáci do ukončení 9. třídy) v Přírodovědně-technické oblasti obsadil druhé místo. Ještě lépe se umístila jeho sestra, Lucie Pejšová, bývalá žákyně naší školy, která ovládla Humanitní oblast v kategorii II.

Gratulujeme všem vítězům a nominovaným.

za ZŠ Soběslav, Komenského 20

Iva Vančurová