Stříbro fotbalistů ze Soukeníku

29.04. 2019
Stříbro fotbalistů ze Soukeníku

Suverénně si vedli starší chlapci na fotbalovém okresním kole na Soukeníku.
   V základní skupině nedali žádnému soupeři ani sebemenší šanci a bez jediné obdržené branky neokusili porážku. Ve finálové části nejdříve smolně remízovali 1:1 se ZŠ Zborovskou a posléze jednoznačně zvítězili nad Tučapy 3:0. Od celkového vítězství a postupu na krajské kolo nás tak v závěru dělila pouze vyšší výhra ZŠ Zborovské nad Tučapy. Postup na kraj tak byl velice blízko, ale i druhé místo je velkým úspěchem a hlavně předvedená hra zaslouží velkou pochvalu.

Sestava: Mráz Tomáš – Vácha Ondřej, Valeš Viktor, Nejedlý Jan, Novotný Lukáš, Petrásek Filip, Štefan David, Vyškovský Martin, Frýda Jan, Vokatý Lukáš,

Vladimír Máca