Sponzorský dar od Motor Jikov

13.12. 2018

Naše škola dostala tento týden krásný dárek k Vánocům. Ve středu 12. prosince k nám přijeli zástupci našeho tradičního sponzora firmy Motor Jikov.

Přivezli nám velmi potřebné nářadí do školní dílny, jako jsou křížové šroubováky nebo tavné pistole, které využijí naši žáci z prvního i druhého stupně při výrobě nejrůznějších výrobků v hodinách praktických činností nebo výtvarné výchovy, vyzkoušejí si tak svoji zručnost a hotové výrobky pak využijí ve škole. Zároveň nezapomněli ani na naše sportovce a dostali jsme několik sad pohárů, zlaté, stříbrné a bronzové medaile a stuhy s karabinou.

Děkujeme za spolupráci a podporu naší školy a budeme se těšit, že se příští rok opět sejdeme.

vedení školy