Sobíčci roznesli soupeře...

21.01. 2018

V pátek 19. ledna 2018 Sobíčci (chlapci z prvního stupně naší školy) triumfovali na krajském kole ve florbalu v Soběslavi, když roznesli své soupeře na kopytech.
   Po úvodním prohraném utkání 3:4 se ZŠ ze Strakonic zahájili šnůru vítězství a své tažení zakončili výhrou proti ZŠ z Milevska ve finále. Dále si poradili s týmy z Českých Budějovic, Třeboně, Kaplice, vrátili porážku družstvu ze Strakonic  a dvakrát dokázali přehrát silného soupeře z Milevska. Obě vlastnosti soba polárního, a to jeho pozoruhodnou rychlost na kratší vzdálenosti a vytrvalost, splnili do puntíku. Zasloužili si účast v dalším kole tohoto turnaje, kterým je TOP 8 Západ. Zdvojnásobili nám radost z postupu dívek.
   Chlapcům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Poděkování patří také rozhodčím turnaje a organizátorům.

Sestava: David Petrásek, Sebastian Pánek, Martin Novotný, Lukáš Prokeš, Daniel Štěpánek, Adrian Vlna, Jakub Tuček, Daniel Hanzal a Lukáš Novák.

Ilona Klimešová