Školní výlet 4.A a 4.B

15.06. 2017

Středeční výlet, dne 7. 6. 2017, se vydařil. Počasí nám už od rána přálo, zpočátku nepršelo, dokonce i sluníčko svítilo.

Letos jsme si prohlédli zámek Orlík a dozvěděli jsme se plno informací o jeho historii a o majitelích zámku. Obdivovali jsme krásný výhled na Orlickou přehradu jak z oken zámku, tak i z jeho okolí.

Po prohlídce už všichni netrpělivě čekali na plavbu po Orlické přehradě. Výhled z parníku byl úžasný. Na skoro hodinové plavbě jsme nespustili oči z okolní přírody, ze skalnatých zalesněných svahů, ze zámku Orlíku, z dalších plujících parníků,…. Plavbu nám nezkazil ani krátký déšť.

Už se těšíme na další výlety.

Ludmila Hrušková a Ilona Klimešová