Se školou na golf

Vážení rodiče,

Díky finanční podpoře ze strany České golfové federace našemu 1. Jihočeskému golfovému klubu Bechyně pořádáme v letošní sezoně opět speciální golfový kurz pro žáky 3. – 8. tříd vaší školy. Dovolte mi vám ho tímto nabídnout.

PROGRAM: Dětský golfový kurz pro žáky ZŠ Komenského v Soběslavi bude probíhat na golfovém hřišti v Sudoměřicích u Bechyně v sérii 10 lekcí / á 45 minut. Výuku povede profesionální trenér Ing. Bohumil Hůlka a učitelé (hráči golfu), zástupce ředitele Mgr. Josef Novotný a bývalý učitel školy Mgr. Václav Michalec, a to lehkou, zábavnou formou ve skupince max. 10 dětí. V kurzu se žáci seznámí s držením hole, technikou úderů, samotnou hrou, golfovými pravidly a etiketou.

CENA KURZU: 60,- Kč za žáka na jednu lekci.

TERMÍNY: každou středu od začátku dubna do konce června 2018 (první lekce dle aktuálního počasí – bude upřesněno).

ČASOVÝ HARMONOGRAM JEDNÉ LEKCE: Odjezd od školy v 13:30, golfová výuka 14:00 – 16:00, v 16:30 ukončení lekce u školy v Soběslavi.

Doporučujeme dětem vhodné oblečení, pokud možno tričko s límečkem, kalhoty nebo kraťasy (nikoliv modré džíny) a pohodlné sportovní boty (v případě chladného počasí mikina, bunda). S sebou svačinu a pití.

Golfové vybavení dětem zdarma zapůjčíme. Autobus hradí Golf Bechyně.

Vyplněnou přihlášku prosím pošlete po dětech do školy do 28. 3. 2018 (Josef Novotný).