Rybářské závody

04.06. 2018

Rybářské závody v rámci Dne dětí si vybralo 14 chlapců, kteří se tomuto sportu již nějakou dobu věnují. Tradičně jsme využili místo okolo vakového jezu na potoce. Letos nám počasí opravdu přálo, rybám ale vyhovovalo méně, protože o naši přítomnost neprojevily valný zájem. Přesto občas menší kousky neodolaly návnadě, my zapisovali „ulovené centimetry“ a ryba zpět putovala do vody.

Po poledni jsme začali vyhodnocovat. Nejúspěšnější byli Tomáš Jonáš (720 cm), Jan Vilímek (346 cm) a Tomáš Mráz (274 cm), na památku si odnesli diplomy.

Závěrem bychom chtěli poděkovat soběslavskému Svazu rybářů, že nám umožnili na tomto místě rybařit.

Hana Krátká a Jiří Věchet