Projekty – anglický jazyk

Poslední hodiny anglického jazyka si žáci naší školy zpestřili různými projekty.

Třeťáci se připravovali na léto.  Zkusili si, jak by zvládli vybrat a koupit si zmrzlinu v angličtině – a zvládli to opravdu skvěle!

Čtvrťáci si užili piknik na zahradě, kde si krásně popovídali, co má kdo rád (samozřejmě v angličtině:)  a zároveň oslavili narozeniny svého kamaráda Luckyho z Londýna.

Páťáci si zkusili, jaké je to stát před i za kamerou a natočit zajímavé video v angličtině. V rámci tématu moje město popsali několik míst v Soběslavi. Výsledkem byla povedená videa.

Šesťáci ochutnali, jak snídají Angličané. Jak se jim snídaně povedla, se můžete přesvědčit alespoň na fotkách.

Deváťáci si vyzkoušeli práci s AI a pomocí digitálních technologií vytvořili video upoutávku lákající turisty do Soběslavi.

Tyto aktivity měly za cíl žákům ukázat praktické využití angličtiny a digitálních kompetencí.

Všem přejeme krásné prázdniny a těšíme se na další projekty v příštím roce.

učitelé anglického jazyka