Prezentace výsledků projektu Digicamp

Ve čtvrtek 14. prosince 2023 se v táborské Střelnici uskutečnilo setkání učitelů přírodovědných předmětů a další odborné veřejnosti. Akce se stala platformou pro sdílení znalostí, nápadů a přístupů ke vzdělávání v oblasti přírodních věd. Jednou z klíčových momentů večera byla prezentace výsledků projektu Digicamp, na němž se aktivně podílela i naše škola.

Projekt Digicamp si klade za cíl propojit moderní digitální technologie s výukou přírodních věd a podporovat inovativní přístupy k vzdělávání. Naše škola se rozhodla být součástí tohoto projektu a výsledky byly představeny na táborském setkání.
Za naši školu výsledky projektu Digicamp prezentoval pan učitel Lukáš Lis.