Přespolní běh na Komoře

Slunečné středeční ráno v táborském areálu Komora přivítalo okresní kolo přespolního běhu, kterého se účastnila i výprava naší školy. Nejlepších výsledků za 1. stupeň dosáhla družstva chlapců. Mladší kluci obsadili krásné druhé místo a starší si doběhli pro bronzové medaile. Mezi jednotlivci se nejlépe dařilo Mateji Fitlovi (4. místo) a Elizabeth Schmidtové (7. místo).

Na druhém stupni se v silné konkurenci prosadilo pouze družstvo mladších žákyň, které vybojovalo bronzovou medaili. Individuálně se dařilo pouze v kategorii starších žáků Lukáši Buštovi, který doběhl šestý. Všem závodníkům sluší poděkování za vzornou reprezentaci naší školy.

Chlapci 1.-3. třída (2. místo): Fitl Patrik, Turek Daniel, Jelínek Maxmilián

Chlapci 4.-5. třída (3. místo): Fitl Matěj, Weber Vojtěch, Ženíšek Stanislav

Mladší žákyně (3. místo): Holubová Eliška, Kovářová Ema, Dřevová Tereza, Sofie Klípová, Denisa Danielová

Vladimír Máca