Okresní kolo OVOV (Tábor)

06.05. 2016

Ve středu 4. 5. 2015 odcestovali naši sportovci do Tábora k okresnímu kolu OVOV.
   Deset základních škol zde poměřilo síly v pětiboji (švihadla, trojskok, kliky, hod medicinbalem, 1000m nebo driblink).
   V hodnocení jednotlivců se nejvíce dařilo jak Kateřině Řezníčkové (2. místo, roč. 2002) a Martinu Pěčkovi (2. místo, roč. 2006), tak hlavně vítězi Filipu Petráskovi (roč. 2004). Tito žáci si navíc zajistili účast i na krajském kole. Krásné třetí místo obsadilo i naše družstvo ve složení: Veronika Fördösová, Kačka Řezníčková, Šárka Drunecká, Adéla Geierová, Prokop Žák, Roman Pokorný, Miroslav Forszták a Filip Štětina.
   Všem našim závodníkům děkujeme a držíme palce na krajském kole v Českých Budějovicích.

Vladimír Máca