Návštěva v Protivíně

13.10. 2021

Ve čtvrtek, 7. října, se žáci čtvrtých tříd vypravili na exkurzi do Protivína. Nejprve navštívili Krokodýlí ZOO, kde se dozvěděli mnoho zajímavého o krokodýlech, jejich vývoji, druzích, rozmnožování, potravě aj. Dále si mohli pohladit malého krokodýla, pozorovat želvy, hady a zakoupit si suvenýry.

Druhou zastávkou na naší exkurzi bylo Království času. Zde jsme objevili muzeum se sbírkou budíků, hodin, hodinek a dalších zajímavostí. Součástí prohlídky byla malá dílna, kde si děti vyrobily papírové budíky a hodinky. V Království času se nachází také kavárnička se skvělým výběrem dobrot i nápojů.

Počasí nám nepřálo, přesto se nám na exkurzi moc líbilo.

I. Klimešová, L. Hrušková