Letní tábor v Dírné

Již tradiční letní tábor v Dírné, pořádaný ZŠ Komenského, se letos uskutečnil v prvním červencovém týdnu a nesl se v pirátském duchu.

Pirátské kloubouky, pásky přes oči, pruhatá trika a mnoho dalšího bylo denním chlebem. Malí piráti se celý týden potýkali se zapeklitými úkoly, které v případě správného nebo rychlého vyřešení přinášely zisk důležitých území. Najít truhlu s pokladem, přeplout moře na neznámý ostrov či najít a vyřešit vzkaz v lahvi jsou jen zlomek her, které na děti čekaly.

Naše velké poděkování patří Armádě ČR, dobrovolným hasičům z Přehořova, Frisch Veselí nad Lužnicí, Maspex Veselí nad Lužnicí, Efko Veselí nad Lužnicí, p.Brůžek Řípec, holubář p.Vacek z Klenovic a mnoha dalším lidem a sponzorům, kteří se podíleli na pestrém programu či neméně důležité organizaci tábora.

Tak zase za rok naviděnou!!!

Šárka Macháčková