Krásné letní odpoledne v Senior domě

13.06. 2018

Dne 12.6.2018 vystoupila Základní škola Soběslav, Komenského v Senior domě v Soběslavi.
   Taneční skupina Dance club Stars pod vedením Lucie Bláhové si připravila hned 3 taneční skladby. První skladba nesla název "Céčka", kde vystoupila děvčata od 1. do 4. tříd. Měla za úkol rozveselit, pobavit a hlavně zavzpomínat na staré časy. Druhá skladba nesla název "Forever yours", kde vystoupila děvčata od 5. do 7. třídy. Tady bylo úkolem zamyslet se nad skladbou, kde chtěla děvčata vyjádřit tancem zamilovanost, lásku nejen tu hezkou ale i nešťastnou, zklamání. To vše jim dala tato píseň, ve které toto všechno zpívá zpěvačka Celine Dion. Poslední jejich skladba s názvem "Tygři" byla společná, kde vystoupila děvčata z obou skupin. Tady naopak bylo úkolem "roztancovat" celý Senior dům a společně se pobavit.
   Další vystoupení měl připravený školní pěvecký sbor, který zazpíval krásných 6 písní. Bylo to velmi pěkné vystoupení. Poslední vystoupení měla připraveno třída 3.C. Tančili a cvičili na píseň "Branný den", kde byli převlečeni za šmouly. Bylo to velmi veselé, a myslím si, že se to všem moc líbilo.
   Doufáme, že se naše vystoupení všem líbila a budeme se těšit zase na příště.

Za celou školu Lucie Bláhová (trenérka Dance club Stars)