Kosky 2023

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

Od čtvrtka 14. září do neděle 17. září se vydalo dvacet pět nadšených žáků z druhého stupně naší školy na cyklistický kurz do kempu Kosky, poblíž Chlumu u Třeboně.

Během těchto 4 dnů jsme urazili úžasných 224 km. První trasa vedla od školy do kempu Kosky přes Řípec, Zlukov, Drahov, Vlkov, Starou Hlínu a Stříbřec. Druhý den jsme navštívili naučnou stezku Červené blato. Třetí den dopoledne jsme objevovali krásy Třeboně a odpoledne jsme se jeli vykoupat do místních pískoven. V neděli nás čekala cesta domů se zastávkou na hrázi Rožmberského rybníka. Večery v kempu jsme trávili nejen míčovými hrami, ale i zdravovědou, topografií a dalšími vzdělávacími aktivitami.

Doufáme, že zase za rok roztočíme kola našich bicyklů.

„bajkeři“