"HURÁ" na prázdniny

29.06. 2017

Začíná léto a s ním končí další školní rok. V září loňského roku nastoupili noví prvňáčci a už za chviličku budou mít za sebou první rok v naší škole. Během tohoto roku udělali veliký pokrok. Naučili se nejen číst, psát, počítat, ale začali být velmi samostatní. Školu naopak opouštějí po devíti letech naši nejstarší žáci, kteří po úspěšném zvládnutí přijímacích zkoušek odcházejí na střední školy, kde budou pokračovat v přípravě na svůj budoucí život. Ať se vám daří.

Přeji tedy nejen žákům prvního a devátého ročníku, ale všem našim žákům zasloužené prázdniny plné slunečného počasí a velkého množství zážitků.

Všem svým kolegům a zaměstnancům školy přeji také příjemné letní měsíce k načerpání nových sil do nového školního roku, který přivítá všechny naše žáky v pondělí 4. 9. 2017.

Mgr. Jan Holas, ředitel školy