Hokejbalový turnaj

02.06. 2018

Dvacet pět dětí z naší školy si vybralo jako dárek ke Dni dětí hokejbalový turnaj na zimním stadionu.
   Když se rozdělily do čtyř týmů, začaly nelítostné boje. Hrálo se systémem každý s každým.  O vítězi turnaje rozhodoval až vzájemný zápas, ale to nebylo nejdůležitější. Děti si přišly vyzkoušet hokejbal a užít si tento výjimečný den. Celé dopoledne probíhaly na ploše zimního stadionu také doprovodné soutěže, jako například slalom, střelba na plachtu nebo na terče.
   Děti byly úžasné, chtěla bych jim poděkovat za jejich hru, soutěživost i chování.
   V neposlední řadě moc děkuji našim bývalým žákům, a to Michalu Dančišinovi, Dominiku Paušovi a Adamu Čížkovi za jejich pomoc při organizaci hokejbalového turnaje, Michalu Pánkovi za poskytnutí prostoru ke hře.

Ilona Klimešová