Halový pětiboj - OVOV

17.12. 2015

V předvánočním duchu proběhl 15. 12. 2015 v Českých Budějovicích halový pětiboj, kterého se společně s našim družstvem tvořeným osmi žáky ročníků 2002 – 2004, zúčastnilo celkem 29 škol.

Žáci během soutěže plnili disciplíny z odznaku všestrannosti (trojskok, švihadlo, hod medicinbalem, leh-sedy, driblink s míčem). V této silné konkurenci jsme obsadili krásné deváté místo.

Mezi jednotlivci si nejlépe vedla Veronika Fördösová, které patřilo konečné 6. místo v kategorii roč. 2002.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a doufáme, že si z této krásné sportovní akce odnesli hodně zážitků.

Mgr. Vladimír Máca