Halloween v ŠD

V měsíci říjnu byla činnost ve školní družině inspirována svátkem „Halloweenem“, který k nám přišel z Anglie a Ameriky.

Děti si užily spoustu zábavy v podobě luštění, čtení a vystřihování. Vyrobily si čarodějnice, netopýry i ozdobné dýně. Na kroužku „ Všestránek“ si vytvořily krásné lampičky. Některé výrobky dětí přispěly k výzdobě školní družiny.

Halloweenskou atmosféru mělo i strašidelné odpoledne. Do pestrého programu byly zařazeny různé soutěže a úkoly. Nejvíce se dětem líbilo přetahování s čarodějnicí a hledání ozdobných dýní. Za splnění všech aktivit čekala na děti sladká odměna.

Vychovatelky ŠD, Macháčková, Lhottková, Pechová