Florbalový kraj

22.12. 2016

Po úspěchu chlapců z 1. stupně naší školy se podařilo i dívkám vybojovat medaile, a to bronzové.
   Ve skupině děvčata ani jednou nezaváhala a všemi výhrami si pojistila postup do semifinále z prvního místa. Semifinálový boj byl až do posledních minut zápasu velmi vyrovnaný, ale soupeřky ze ZŠ Katovice nás nakonec dokázaly porazit 1:2. Poslední utkání o bronzové medaile děvčata zvládla na jedničku, když vyhrála 4:1.
   Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Sestava:  Vanessa Marešová, Lucie Nejedlá, Kateřina Holasová, Adéla Stiborová, Adéla Štefanová, Nikita Kyptová, Vendula Vopavová, Karolína Šimečková, Kamila Viturková, Laura Kodadová.

Ilona Klimešová