Florbaloví vicemistři

20.12. 2018

Ve středu 19. 12. 2018 se chlapci z prvního stupně naší školy stali krajskými florbalovými vicemistry.
   Ve své skupině vyhráli všechny zápasy, když porazili těsně ZŠ Třeboň 5:4, Pantery 5:2 a ZŠ České Budějovice 4:2. Ve finále je čekal velmi těžký soupeř ze Strakonic, který si nakonec zaslouženě odnesl vítězství v turnaji.
   Přesto je to pro kluky obrovský úspěch a patří jim velké poděkování za reprezentaci školy.

Sestava: Daniel Hanzal, Jakub Tuček, Lukáš Novák, Šimon Slavík, Petr Štěpán, Michal Paleček, Jan Holas, Mikuláš Ježek, Jonáš Čížek a Patrik Štěpán

Ilona Klimešová