Florbal starších žáků

Florbalový turnaj chlapců 8. a 9. tříd se konal ve středu 29. 11. a ve čtvrtek 30. 11. v Táboře.

Naše mužstvo bylo nalosováno do turnaje na středu, kde se ve skupině utkalo s družstvy těchto základních škol s těmito výsledky: ZŠ Tučapy 3 : 1, ZŠ Chotoviny 1 : 0 a ZŠ Malšice 0 : 2. Po součtu výsledků jsme obsadili 2. místo ve skupině a postoupili do bojů o celkové 4. - 6. místo.

V této skupině jsme postupně nastoupili proti ZŠ Bechyně Školní 2 : 0 a ZŠ Borotín 0 : 2. V konečném účtování jsme tedy obsadili 5. místo s bilancí třech výher a dvou proher.

Složení družstva: 9.A – D. Janovský, D. Kolací, J. Kolář, P. Štěpán, 9.B – M. Paleček, V. Sumerauer, 9.C – M. Hoško, 8.A – J. Čížek, J. Holas a M. Ježek

Chlapcům děkujeme za reprezentaci školy

J. Holas