Florbal na 1. stupni

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

Poslední listopadový týden se konalo okresní kolo poháru ČEPS žáků 1. stupně ve florbale.

První do boje vstoupili chlapci a po druhém místě ve skupině suverénně ovládli semifinále s Mladou Vožicí a ve finálové bitvě zdolali ZŠ Zborovská 2:1.

Dívky po úvodní remíze se ZŠ Zborovská nepoznaly hořkost porážky a po vítězství nad Mladou Vožicí, Chotovinami a Dražicemi napodobily chlapce a též zvítězily. Oběma týmům gratulujeme a přejeme úspěch v krajských kolech, které se budou konat v měsíci lednu.

Sestava chlapců: Matěj Fitl, Pavel Molík, Václav Nekněz, Mikuláš Schejbal, Adam Procházka (5. C), Roman Kotalík (5. B), Jan Křemen (4. A), Patrik Petrů, Albert Škoda (4. B), Filip Šopejstal (4. C)

Tým děvčat: Amelie Hryzáková, Tereza Jaklová, Elizabeth Schmidtová, Viktorie Menhartová (5. A), Ema Vácová, Lucie Vaňková (5. B), Vanessa Poláková (5. C), Karolína Kubíková, Sofie Šedová (3. B), Stanislava Menhartová, Linda Háková (3. A)

Vladimír Drachovský, Ilona Klimešová