Florbal - mladší žáci

10.11. 2016
Florbal - mladší žáci

Po úspěšném vystoupení mladších dívek
(1. místo v okresním kole - více ZDE) se pustili do florbalových bojů se soupeři také mladší žáci naší školy.

Ve čtvrtek 10. 11. 2016 jsme se v Sezimově Ústí v základní skupině postupně utkali s těmito týmy:

ZŠ Planá nad Lužnicí 2:0, ZŠ Tučapy 4:2, ZŠ Chotoviny 3:0 a ZŠ Chýnov 3:0.

Do finálové části jsme tedy postoupili bez jediného zaváhání. Spolu s námi pokračovalo v turnaji i družstvo ZŠ Tučapy. Výsledek vzájemného zápasu ze základní skupiny se započítával i do skupiny finálové.

Do finálové části postoupily z druhé skupiny ZŠ Malšice a ZŠ Zborovská Tábor. V prvním utkání jsme nastoupili proti mužstvu z Malšic a zvítězili 3:0. V posledním utkání, které rozhodlo o celkovém vítězi florbalového turnaje, se utkaly dva dosud neporažené celky – naši kluci a tým ZŠ Zborovské Tábor. Po bojovném výkonu jsme podlehli soupeři 1:4 a obsadili tak parádní druhé místo.

Za předvedenou hru a bojovný výkon celého družstva patří všem reprezentantům naší školy velké poděkování.

Naši školu reprezentovali tito žáci:

brankář – Jansa Daniel

obránci – Hanzal Ondřej, Mareš Jakub, Valeš Viktor

útočníci – Petrásek Filip, Bláha Michal, Vácha Ondřej, Peterka Jaroslav a Vyškovský Martin

Jan Holas