Exkurze Zlatá Koruna

03.06. 2019

Dne 22. května jsme společně se třídou 7.B vyrazili do kláštera Zlatá Koruna na exkurzi. Po příjezdu jsme se rozdělili na dvě skupiny podle tříd. Všichni jsme na začátku dne dostali pracovní listy, které jsme si v průběhu exkurze kláštera postupně vypracovávali.

Naše třída 7.A šla na prohlídku kláštera, která trvala zhruba 90 minut, jako první. Třída 7.B si mezitím vyráběla v dílně pečetě, sešívala knížečky a malovala své monogramy. Potom se skupiny vyměnily.

Myslíme si, že se exkurze všem dětem velice líbila, protože se dozvěděly spoustu nových a zajímavých věcí o historii kláštera.

Terezie Pokorná a Bára Kóšová, VII.A