Foto č. 1
Foto č. 4
Foto č. 5

Domestos pro školy

Na www.domestosproskoly.cz se zaregistrujte a
hlasujte pro výše uvedené fotografie!

Vážení rodiče,

od 14. 9. do 22. 11. 2015 bude probíhat soutěž nazvaná „Domestos pro školy“. Soutěží MŠ a 1. stupně ZŠ každé ve své kategorii. Soutěží se o velmi hodnotné ceny. Každá ze 4 vítězných škol získá hlavní výhru, která se skládá z 200 000 Kč na renovaci toalet nebo jiných částí školy, produktů partnera soutěže společnosti Ravak v hodnotě až 50 000 Kč a produktů partnera soutěže společnosti Lasselsberger, produkty zn. Rako v hodnotě až 50 000 Kč. Každá z 50 vítězných škol získá vedlejší výhru v podobě „Roční zásoby Domestos“.

I naše škola se této soutěže účastní. Principem soutěže je sbírání bodů jednotlivými účastníky prostřednictvím plnění jednotlivých soutěžních aktivit na téma „Jak zlepšit prostředí na školních toaletách“. Těchto aktivit je celkem pět v termínech 14. 9., 28. 9., 12. 10., 26. 10. a 9. 11. 2015. Za jejich splnění získá škola body. Další body můžeme získat od Vás. Podpořit nás můžete dvěma způsoby:

1. Jako uživatel internetu (fyzická osoba starší 15 let) se zaregistrujete jako „návštěvník-uživatel“ na soutěžních stránkách www.domestosproskoly.cz  a budete hlasovat pro fotografii zaslanou do soutěže naší školou, která dokumentuje splnění soutěžní aktivity, tím nám udělíte tzv. „like“- 1 bod. V rámci celé soutěže tedy může každý registrovaný uživatel udělit 5 „liků“.

2.  Jako spotřebitelé- 1 bod za každý 1 výrobek značky Domestos doložený na příslušné účtence/ faktuře. (Doklady o soutěžním nákupu musí být prodejcem vystaveny od 1. 6. do 22. 11. 2015, v místě konání soutěže. Každý doklad musí obsahovat název a cenu zakoupených soutěžních výrobků, datum prodeje a identifikační údaje prodávajícího. Pokud doklad neobsahuje názvy jednotlivých položek, musí být ještě k tomuto doložen ručně vyplněný doklad s vypsáním názvů všech zakoupených soutěžních výrobků a razítkem dané prodejny.)

V tomto případě máte 2 možnosti zasílání dokladů o soutěžním nákupu.

1. Elektronicky vložením naskenované/ vyfocené účtenky do formuláře umístěného na www.domestosproskoly.cz. Ve formuláři vyplníte datum, počet produktů Domestos, číslo účtenky, místo nákupu a celkovou hodnotu účtenky. Na účtence je potřeba tyto výrobky vyznačit zvýrazňovačem. Elektronicky lze vkládat pouze doklady s tištěnými názvy zakoupených výrobků. (formát .jpg nebo .png, max. velikost 500 kB) Ze seznamu škol pak vyberete tu, které mají být body připsány.
  2. Osobně přinést doklad o soutěžním nákupu do školy. Škola zajistí jejich doručení poštou nebo elektronicky.

Děkujeme Vám za Vaši vstřícnost a doufáme, že naši školu v soutěži podpoříte.