Den otevřených dveří ve Vlastiboři

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

Žáci sedmi tříd 1. stupně (2.B, C, 3.A, B, C, 4. A, C) vyjeli ve čtvrtek 22.6. na „Den otevřených dveří“ ve společnosti EUROFARMS AGRO-B s.r.o. na středisku Vlastiboř u Soběslavi.

Po příjezdu se nás ujal pan inženýr Vojtěch Říha s ostatními spolupracovníky a rozdělili si nás do několika skupin.

Pro děti byl perfektně připraven program o čtyřech zastaveních – zemědělské stroje, zemědělské plodiny a včely (zde po splnění úkolu dostaly sušenky „Mysli“ na zdraví a ochutnaly čerstvý med), čištění a uložení obilnin, skákací hrad s občerstvením (limonáda, nanuk). Také měly možnost proběhnout se v hromadě uskladněné vyloupané kukuřice, vystoupat do kabin obřích traktorů a projet se i na malých šlapacích traktůrcích.

Děti si dopoledne báječně užily a hodně se i dozvěděly.

Děkujeme za pozvání.

Monika Kubů