Cesta za pokladem

06.06. 2016

Naše škola pořádala 3. 6. 2016 výlet ke Dni dětí. Naše velmi početná skupina dětí z prvního stupně si vybrala „Cestu za pokladem s překvapením“.
   Vzhledem k deštivému počasí jsme se přesunuli do Domu dětí a mládeže. Zde probíhaly různé soutěže. Děti skákaly v pytlích, házely míčkem do kyblíku, skákaly přes švihadlo, foukaly do papírové kuličky, běhaly s míčkem na lžíci, přetahovaly se lanem. Odměnou za vítězství byly bonbóny, dukátek a balónek.
   Když přestalo pršet, děti vyrazily ven hledat poklad. Po objevení pokladu namalovaly, co by si v něm přály najít a na závěr akce si zatančily. I přes nepříznivé počasí děti prožily příjemné a zábavné dopoledne.

Monika Kubů, Ilona Klimešová, Věra Máchová