Čert a Mikuláš ve školní družině

Kliknutím na fotografii se přesunete do i-Alba.

Jako každoročně, tak i letos k nám do školní družiny zavítal Mikuláš se svým doprovodem. Děti pro ně měly připravené krátké vystoupení v podobě písniček a básniček, což čert s Mikulášem náležitě ocenili v podobě nějakých dobrot. Hodné děti byly pochváleny a nezbedníky si chtěl čert odnést do pekla. Ale všichni slíbili, že se polepší, tak nám je tu nechal.

Závěrem si všichni společně zasoutěžili a od Mikuláše se dočkali sladké odměny. A protože máme ve škole převážně hodné děti, čert odcházel s nepořízenou. Tak prý přijde zase za rok!!

vychovatelky ŠD