Adrenalinový výlet 5.A

03.07. 2017

Předposlední červnový čtvrtek a pátek si změřili své síly, odvahu a vytrvalost žáci 5.A v Adrenalinovém parku v Hluboké nad Vltavou. Zdolali velký okruh, který se skládá z 23 překážek zavěšených ve výšce osmi metrů a celá trasa měří cca 250 m. Dále si užili tři přejezdy v délce 100 m. Ti odvážnější si zkusili dlouhý sjezd přes celý areál v délce 200 m (začíná se ve výšce 13 m).
   Ti, kteří si netroufli, se prošli menším okruhem (Dětským lanáčkem) v menší výšce, na kterém nebylo zapotřebí jištění.
Největší zájem byl o skákací trampolínu v délce 13 m, která se po namočení stala oblíbenou klouzačkou.
   Protože počasí dětem opravdu přálo, mohly si všechny nabízené atrakce během dvou dnů opravdu užít.

Marcela Parisová