Výuka od 10. května 2021

06.05. 2021

Vážení rodiče,

na základě informací, které jsme dnes obdrželi od MŠMT, Vám zasílám informace k nástupu žáků od pondělí 10. 5. 2021.

V pondělí 10. 5. nastoupí s ohledem na zajištění provozu školy k prezenční výuce žáci těchto tříd: 6. A, 6. B, 6. C, 7. A a 8. A. Ostatní žáci II. stupně zůstávají na distanční výuce. V dalším týdnu se třídy vymění, tzv. rotační způsob výuky. V době prezenční výuky se žáci budou učit dle běžného rozvrhu a v době distančního vzdělávání podle rozvrhu pro distanční výuku.
Žáci musí mít dle pokynů MŠMT v budově školy chirurgickou roušku nebo respirátor.

Nařízené antigenní testování žáků II. stupně ve škole bude probíhat v pondělí a ve čtvrtek daného týdne. Žádám Vás, abyste byli v případě pozitivního výsledku testu Vašeho dítěte k zastižení na telefonu pro případné vyzvednutí svého dítěte. Informace k testování naleznete v příloze a zde přikládám odkaz na video s ukázkou testování https://www.youtube.com/watch?v=BmDnd140UH4.

Školní jídelna – obědy žákům, kteří jsou v daném týdnu ve škole, budou přihlášeny. Pokud budete mít zájem o oběd v době distančního vzdělávání, je třeba si na tento den oběd přihlásit. Vyzvedávání obědů je možné v čase 10:30 – 11:30 nebo 13:45 – 14:15.

Děkuji za Vaši dosavadní spolupráci i za spolupráci v následujících týdnech.

Mgr. Jan Holas, ředitel školy