Výuka 1.A od 1.9. 2021

Vážení rodiče,

na základě doporučení MŠMT jsme se rozhodli umožnit Vám prožít společně první školní den Vašeho dítěte. Můžete se dne 1. 9. 2020 zúčastnit slavnostního zahájení školního roku v jednotlivých třídách. Žádáme Vás ale, aby Vaše dítě doprovázely maximálně 2 osoby.

Dále jsme se rozhodli a doufáme, že budete sdílet náš názor, že otestujeme Vaše děti hned první den před zahájením slavnostního školního dne. Rozhodli jsme se proto, abychom se vyhnuli případnému uzavření třídy a nařízení karantény při případném pozitivním testu. Žáci Vaší třídy budou otestováni v 7:30 v klubovně školy a poté půjdou do své třídy.

Pod tímto článkem naleznete informace k testování žáků a výtah nejdůležitějších pravidel nařízení MŠMT (obecné informace k provozu školy a školní jídelny, hygienická pravidla, postup školy v případě podezření na výskyt nákazy Covid-19).

Děkuji za spolupráci a pevně věřím, že letošní školní rok proběhne tak, jak si všichni přejeme.

Mgr. Jan Holas, ředitel školy

Výtah nejdůležitějších pravidel v ZŠ Komenského Soběslav od 1.9. 2021 dle doporučení MŠMT