Vystoupení v Senior domě

25.05. 2016

Ve středu 18. května se školní družina naší školy pod vedením paní vychovatelky Dagmary Pechové spolu s paní učitelkou Ludmilou Hruškovou, třídou 3.B a pěveckým sborem vydala potěšit obyvatele Senior domu v Soběslavi.

Vystoupení zahájila družina pohybovou skladbou, kterou s děvčaty nacvičila Lucie Bláhová. Poté žáci ze 3. B zarecitovali několik básniček, Barbora Vaňková zahrála na housle a děti ještě zazpívaly dvě písničky. Následovalo další taneční vystoupení, tentokrát pod vedením naší žákyně Hany Podojilové z 8.B.

Celý pořad zakončil pěvecký sbor s písničkami od Michala Davida a několika dvojhlasými lidovými písněmi. Na závěr zazněl valčík Tvé vlasy kvetou, maminko a pak už na všechny účinkující čekalo malé pohoštění a krásné dárky, za které moc děkujeme.

Jana Smíšková