Výlety ke Dni dětí 2022

Milé děti, vážení rodiče,

dne 1. června se slaví Mezinárodní den dětí a naše škola pořádá k tomuto dni nejrůznější výlety.

1. – 4. třídy budou mít výlet ke Dni dětí v rámci jednotlivých ročníků v Soběslavi nebo v jejím okolí.

Pro 5. – 9. ročník jsme připravili nabídku celkem 8 variant výletů, ať už sportovních aktivit či poznávacích zájezdů.

Platby
za jednotlivé výlety budou strženy z třídního fondu během měsíce května. Zkontrolujte, prosím, stav konta třídního fondu Vašeho dítěte.

Výlet se koná v pátek 27. května 2022.

Níže naleznete jednotlivé varianty výletů spolu s cenami a kapacitou míst.

Výlet ke Dni dětí – varianta I

Grafitový důl Český Krumlov

Cíl: Grafitový důl v Českém Krumlově

Doprava: autobusem, odjezd ze Soběslavi cca v 8:00, návrat cca v 14:00.

Náplň: Prohlídka grafitového dolu, návštěva štoly, prohlídka centra Českého Krumlova s rozchodem

Poznámka: Jídlo i pití s sebou a pro případ nepříznivého počasí pláštěnku či deštník, kapesné na útratu.

Účastníků: 46

Cena: Vstup 280,- Kč (doprava a vstup)

Výlet ke Dni dětí – varianta II

Na kole krajem rybníků

Cíl: Kemp Krkavec a Metel

Doprava: Kolo tam i zpět (celkem 35 km). Odjezd v 7:50 od školy, návrat mezi

15:00 a 15:30 ke škole.

Náplň: Cyklistické putování po rovinatých částech veselska s možností koupání podle počasí. Občerstvení z vlastních zásob nebo bude možnost zakoupit cestou (v kempech).

Účastníků: 22

Cena: 0,- Kč

Výlet ke Dni dětí – varianta III

JUMP aréna Tábor

Cíl: JUMP aréna Tábor

Doprava: Vlak + pěšky, odjezd v 8:17 ze Soběslavi do stanice Tábor - Čápův Dvůr a odtud pěšky asi 1 km. Návrat vlakem v 11:33 s příjezdem do Soběslavi v 11:52.

Náplň: skákání na trampolínách, airbag, vybíjená, přetlačovaná, big jump, lezecká stěna, basket, pěnové moře a další atrakce.

Poznámka: s sebou protiskluzové ponožky a sportovní oblečení (možnost zakoupení protiskluzových ponožek na místě za poplatek 60,- Kč)

Účastníků: 32

Cena: 250,-Kč (doprava vlakem a vstup do jump arény na 1,5 hodiny)

Výlet ke Dni dětí – varianta IV

Rybářské závody

Cíl: Soběslav

Doprava: Pěšky  (odchod v 8:00 od knihovny, návrat přibližně v 13:00.)

Náplň: Dětské rybářské závody na potoce (Soběslav). Na závěr budou nejlepším 3 účastníkům předány diplomy.
Nutné vlastní rybářské vybavení včetně návnady!

Účastníků: 16

Cena: 0,- Kč

Výlet ke Dni dětí – varianta V

Úniková hra "Husitský kalich"

Cíl: Tábor

Doprava: Vlakem, pěšky, odjezd vlakem v 7:40 (sraz 7:25 - vlakové nádraží), návrat přibližně v 12:00 – 13:00.

Náplň: Úniková hra „Husitský kalich“ pro šestičlenné týmy

Video a informace k únikové hře na https://redwool.cz/?lang=cs_cz

Účastníků: 12

Cena: cca 220,- Kč (doprava vlakem, vstupné)

Oběd: ve školní jídelně

S sebou: svačinu, pití, kapesné (možnost občerstvení v Táboře), kartičku ZP, občanský průkaz (kdo má)

Výlet ke Dni dětí – varianta VI

Fitness Studio Relax

Cíl: Soběslav – fitness studio Relax

Doprava: pěšky, odchod ráno v 8:00 od školy, návrat přibližně v 13:00.

Náplň: Badminton, squash, aerobik, posilovna, cvičení s moderními pomůckami, beach volejbal, workoutové hřiště.

Účastníků: 20

Cena: 50,- Kč

Výlet ke Dni dětí – varianta VII

Laser game

Cíl: Písek

Doprava:  autobusem, odjezd v 7:30 od školy, návrat kolem 15. hodiny

Náplň: Návštěva Laser arény v Písku. Laser game je bezkontaktní, adrenalinová forma zábavy na způsob paintballu či air softu, kde kuličky nahrazují neškodné laserové paprsky ve speciální zatemněné aréně s různými druhy překážek a efektů.

Každá hra trvá 15 minut. Děti vytvoří skupinky po 8 – 10 hráčích. O bezpečnosti a pravidlech budou děti proškoleny při příchodu. Každá vytvořená skupina bude hrát 2 hry. Ostatní děti mezitím můžou zadarmo plně využít prostory arény a zbývající hry jako například air hokej, kulečník, fuslečník, simulátor, ping-pong…

V případě zájmu jde dopředu objednat oběd za 79 Kč.

S sebou: svačinu, pití, kapesné, kartička ZP

Účastníků: 51

Cena: 270,- Kč (doprava a vstup na 2 hry)

Výlet ke Dni dětí – varianta VIII

Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou

Cíl: Sportovně relaxační areál Hluboká nad Vltavou

Doprava: autobusem, odjezd v 8:00 hod., návrat kolem 14. hodiny

Náplň: V prostoru Sportovně relaxačního areálu se lze zúčastnit těchto aktivit:

• Ø zdolání velkého lanového okruhu – 270 Kč
  • Ø zdolání technického lanového okruhu – 270 Kč
  • Ø zdolání dětského lanáčku – 200 Kč
  • Ø zdolání boulder lezecké stěny – 100 Kč
  • Ø minigolfu – 150 Kč
  • Ø nafukovací trampolíny + vodní zóna – 80 Kč/100 Kč

S sebou
: svačinu, pití, kapesné a peníze na aktivity, kartičku ZP

Účastníků: 47

Cena:130,- Kč (autobus) + platba podle výběru aktivit, (ty lze i kombinovat, platba přímo na místě)

Poznámka:
Velký lanový okruh lze kombinovat s technickým lanovým okruhem za cenu 380 Kč. Peníze na jednotlivé aktivity si děti vezmou s sebou. Cena za autobus bude stržena z účtu.

V restauraci je možné zakoupit si oběd nebo jen drobné občerstvení, popřípadě na celý den jídlo i pití s sebou.

kontakty - telefon, email
rozvrhy tříd a učitelů