Vybíjená- 5. třída, chlapci

11.02. 2018

Ve čtvrtek 8. února 2018 chlapci z pátých tříd netrpělivě očekávali zahájení turnaje ve vybíjené, který se odehrál na ZŠ Helsinská.
   Naše skupina byla nejpočetnější, ale i přesto si chlapci počínali výborně. Porazili všechny své soupeře ze ZŠ Mikuláše z Husi, ZŠ SÚ 9. května, ZŠ Měšice a ZŠ Chotoviny. Pak už je čekaly zápasy o medaile, neboť postupovali z prvního místa a pouze vítězové všech tří skupin se o ně mohli utkat. Nakonec si zaslouženě odvezli pomyslné bronzové medaile, protože nestačili na ZŠ Helsinská a ZŠ SÚ Školní náměstí. I tak je to pro naši školu velký úspěch.
   Chlapcům blahopřejeme za předvedený výkon a děkujeme za reprezentaci školy.

Sestava: David Petrásek, Martin Novotný, Matěj Máca, Lukáš Prokeš, Adam Novák, Daniel Štěpánek, Adrian Vlna, Jakub Sladovník, Daniel Koloušek, Daniel Panský, Erik Krause.

Ilona Klimešová