Vybíjená 5. tříd

Na konci měsíce února proběhla v Táboře okresní kola ve vybíjené pátých tříd.Naše škola se v konkurenci škol z celého okresu neztratila.

Vynikajícího výsledku dosáhla děvčata, která prohrála  až ve finále se ZŠ Helsinská a obsadila druhé místo. Na úspěchu se podílela tato děvčata: Ručková, Tupá, Balounová, Novotná, Hamajová, Pospíšilová, Kadlecová, Pejšová, Petrů, Jansová, Holcová, Vlnová.

Chlapci po počátečních rozpačitých výkonech porazili ZŠ Bechyně a ZŠ Husova, což znamenalo v konkurenci 18 škol 12. místo.

Oběma kategoriím děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v blížící se atletické sezoně.

Vladimír Drachovský