Volby do Školské rady

Vážení rodiče,

zde jsou slíbené informace o volbách do školské rady.

Po rozkliknutí hlasovacího dotazníku (pod tímto článkem) budete vyzváni k přihlášení se do školního Google účtu Vašeho dítěte (jmeno.prijmeni@edu.zssobeslav.cz). Pokud vyzváni nebudete, nejspíše jste na svém zařízení již nějakým Google účtem přihlášeni.

Volba Vám bude umožněna pouze po přihlášení školního G účtu, nikoliv soukromého (z důvodu zajištění max. 1 hlasování).

Pokud Vám systém po rozkliknutí dotazníku hlásí, že "Potřebujete oprávnění", nejste přihlášeni ve školním Google účtu. Odhlaste se ze svého soukromého účtu a přihlaste se do školního. Pokud nevíte, jak se přihlásit do školního G účtu svého dítěte, ozvěte se prosím na e-mail lisl@edu.zssobeslav.cz.

Hlasování je zcela anonymní. Přihlášení se školním Google účtem je vyžadováno pouze z důvodu, že daný emailový účet je provázaný s naší školou. V hlasovacím formuláři není aktivovaný sběr e-mailových adres, takže nikdo (včetně vedení školy i autora formuláře) neuvidí, ze kterých účtů již bylo hlasováno. Samozřejmě nikdo ani neuvidí, jak bylo z jednotlivých účtů hlasováno. Výsledkem je pouze graf s četností hlasů pro jednotlivé kandidáty.

V případě jakýchkoli potíží s hlasováním pište na e-mail: lisl@edu.zssobeslav.cz.

Hlasovat můžete zde - HLASOVACÍ FORMULÁŘ PRO VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY (Hlasovací formulář bude aktivován 10. 6. 2024 v 8 hodin a ukončen bude 11. 6. 2024 ve 20 hodin.)

Seznam kandidátů naleznete ZDE