Vánoční vystoupení v Senior domě

23.12. 2015

V pátek  19. 12. 2015 se  pěvecký sbor ZŠ Komenského vydal do Senior domu v Soběslavi, aby před Vánoci potěšil jeho obyvatele. Společně se sborem zde vystoupily i děti z družiny pod vedením vychovatelky Dagmary Pechové.

Na začátku zahrály na lesní roh sestry Kristýna a Veronika Fördösovy skladbu Adeste Fideles. Následovalo taneční vystoupení družiny, které připravila naše bývalá žákyně Lucie Bláhová, a které vystřídal sbor se známými vánočními písněmi, například Bílé Vánoce, Kometa, Tři oříšky pro Popelku a jiné. Pak přišla na řadu opět družina s vystoupením  pod vedením Hany Podojilové z 8.B.

Sbor poté zapíval vánoční koledy, kde měli sólo i Matěj Janák a Marco Isoletta z 9.A. Na závěr zahrály opět sestry Fördösovy na lesní roh Tichou noc, kterou si s námi zazpívali i všichni přítomní.

Všechny účinkující pak čekalo malé pohoštění a krásné dárky, za které moc děkujeme.

Mgr. Jana Smíšková