Úspěšný atletický přebor Táborska 2016

19.06. 2016

Žáci druhého stupně bojovali 14. a 16. června v Táboře o cenné kovy v atletických disciplínách na přeboru Táborska.
    Letošních závodů se zúčastnilo 22 škol a v této silné konkurenci se naši závodníci vůbec neztratili.  Mezi nejlepší umístění lze řadit čtyři první místa (Eliška Novotná – skok vysoký, Veronika Chlaňová – skok daleký, běh na 60m a Miroslav Forszták – hod kriketovým míčkem). Dále jedno druhé místo pro štafetu mladších dívek na 4x60m ve složení Kateřina Řezníčková, Kateřina Hesová, Markéta Svobodová a Adéla Geierová a dvě třetí místa (Klára Málková – skok vysoký) a štafeta starších dívek na 4x60m ve složení Veronika Chlaňová, Klára Málková, Tereza Zemanová a Eliška Novotná. Krom těchto pódiových umístění je nutno vyzdvihnout i mnoho bodovaných míst ostatních našich závodníků.
   To vše nám pomohlo ke krásné 3. příčce v celkovém pořadí škol, kterou si naši žáci za své výkony určitě zasloužili.

V. Máca